فروش عمده بدلیجات ولنتاین عمده در زیوران - فروش عمده بدلیجات زیوران

 

tell-min
inst-min

بدلیجات ولنتاین عمده در زیوران

فروش عمده بدلیجات ولنتاین در کلکسیون کاملی از بدلیجات عمده

ولنتاین یا روز عشاق در فرهنگ مسیحی و فرهنگ مدرن غربی روز ابراز عشق است که به صورت سالانه برگزار میشود.

روز ولنتاین هر سال در روز 14 فوریه (25 بهمن و یا 26 بهمن) برگزار میشود .

ولنتاین و داستان نامگذاری آن روایت های مختلفی دارد. بنا به روایتی ولنتاین نام کشیشی در سده ی سوم میلادی است. در آن زمان پادشاه روم باستان ازدوا ج را برای سربازان آن دوره قدغن کرده بود. از آنجایی که کشیش ولنتاین این حکم را قبول نداشت و آن را ناعادلانه می دانست، به طور مخفیانه سربازان به عقد دختر مورد علاقه اشان در می آورد. با آشکار شدن این موضوع، پادشاه روم باستان کشیش ولنتاین را به زندان انداخت. کشیش ولنتاین از زندان برای دختر مورد علاقه ی خود نامه های با عنوان "از طرف ولنتاین تو" می فرستاد. بعد از اعدام آن کشیش و برگزاری مراسم در همان کلیسای کاتولیک برای کشیش ولنتاین، کم کم این روز به نام روز ولنتاین و یا روز عشاق نامگذاری شد.

از هدایای مرسوم در روز ولنتاین میتوان به شکلات های جعبه ای . گل رز قرمز . عروسک . و... نام برد که هرکدام از اینها در نوع خود در بسته بندی و دیزاینشان از رنگ قرمز و انواع مختلفی از قلب استفاده میشود. معمولا قلب را مرکزی از احساسات عمیق و عشق خالصانه و پرشور میدانیم از همین رو میتواند انتخابی بسیار مناسب برای روز ولنتاین باشد.

روز ولنتاین با این حالی که یک فرهنگ کاملا غربی به حساب میاید اما با این حال در بین ایرانیان بسیار پرطرفدار و شناخته شده است و همه در روز ولنتاین به دنبال تهیه یک هدیه برای ابراز محبت به عشق خود هستند، از همین رو گروه زیوران به صورت حرفه ای مجموعه ای از بدلیجات ولنتاین عمده را در فروشگاه فروش عمده بدلیجات خود عرضه می کند.

بدلیجات ولنتاین از آنجایی که همیشه قابل همراه بودن است، کادوی بسیار مناسبی برای روز ولنتاین می باشد. یکی دیگر ار مزایای بدلیجات ولنتاین این است که فرد استفاده کننده با نگاه کردن به آن سرشار از حس خوب به عشق خود خواهد شد.

 مجموعه بدلیجات ولنتاین عمده ی زیوران دارای طرح های متنوع و مختلفی از قلب است تا پاسخگوی تقاضای مشتری های شما به انواع متنوعی از بدلیجات عمده باشد.

بدلیجات ولنتاین عمده زیوران شامل اجناس متنوعی است که در ساخت بدلیجات ولنتاین به کار رفته است منجمله:

بدلیجات ولنتاین عمده استیل

بدلیجات ولنتاین عمده نقره

بدلیجات ولنتاین عمده شوپینگ و نئوگلوری

محصولات متنوعی هم در مجموعه بزرگ بدلیجات ولنتاین دارد: گوشواره عمده ولنتاین- گردنبند عمده ولنتاین شامل انواع آویز دوقلو ، قلب های برجسته ی زیر و درشت - پابند عمده ولنتاین شامل پابند عمده آویز قلبی و یا قلب های زنجیری - نیمست عمده ولنتاین شامل انواع نیمست عمده شوپینگ و استیل قلبدار- رومانتویی عمده ولنتاین شامل لاکت عکس ولنتاین و ساعت مانتویی قلبی

بدلیجات عمده ولنتاین زیوران با طرح های خاص و متنوع هر ساله دو هفته مانده به روز ولنتاین توسط این گروه عرضه می شود. بدلیجات ولنتاین عمده زیوران اغلب در ایام نزدیک روز ولنتاین به منظور بی نیاز کردن مشتریان زیوران و مغازه داران بدلیجات عمده سفارش داده شده و به فروش می رسد. خرید عمده بدلیجات ولنتاین زیوران همواره با اقبال عمومی مشتریان خود مواجه بوده است.

بدلیجات ولنتاین عمده در زیوران

کلمات کلیدی : بدلیجات ولنتاین , بدلیجات ولنتاین عمده , بدلیجات عمده ولنتاین , عمده بدلیجات ولنتاین , پخش بدلیجات ولنتاین , عمده فروشی بدلیجات ولنتاین ,خرید عمده بدلیجات ولنتاین , فروش عمده بدلیجات ولنتاین , گردنبند عمده ولنتاین , خرید گردنبند عمده ولنتاین , دستبند عمده ولنتاین , خرید دستبند ولنتاین , نیمست عمده ولنتاین , خرید نیمست ولنتاین , پابند عمده ولنتاین , خرید پابند ولنتاین , رومانتویی عمده ولنتاین , خرید رومانتویی ولنتاین , گوشواره عمده ولنتاین , خرید گوشواره ولنتاین